Motive Ajans 2012 yılında İstanbul’da hizmete başlamış İnteraktif Dijital Ajanstır. Web Tasarım ve E-Ticaret hizmetleri başta olmak üzere , SEO Danışmanlığı, Google Adwords Reklam Yönetimi, Mobil Uygulama Çözümleri, Kurumsal Kimlik Yönetimi, Tanıtım Filmi, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Seslendirme ve Marka Takip hizmetleri sunmaktayız.

 

Biliyoruz kime sorsanız “biz şöyle başarılıyız, yok efendim şöyle iddialıyız” gibi cümleler kuracaktır. Biz her hangi bir iddiada bulunmuyoruz çünkü iddia etmiyor, söylediğimiz her şeyi somut olarak gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar 100’den fazla müşterimizin web projesine imza atmış, 1993 yılında internetle tanışıp, bugüne kadar internet dünyasından kopmamış bir ekibiz. Motive Ajans ekibi olarak her ölçekte ki web projesini hayata geçirecek alt yapıya, bilgiye ve deneyime sahibiz. Ajansımız 5253 sayılı Dernekler Kanunu’nun 27. maddesine uygun olarak, kamu yararına hizmet sunmaktadır belgesi olan dernek ve vakıflara ücretsiz web hizmetleri sunmaktadır.

 

Hızla gelişmekte olan global dünya da, ticaretin internetsiz olması artık mümkün değildir. Başta ülkemizde ki kobiler olmak üzere, tüm ticari işletmelerin web sitesi olması gerektiğinin altını çizerek, bizimle çalışsın veya çalışmasın tüm firmalara bu konuda ücretsiz danışmanlık hizmetleri veriyoruz . Bu doğrultuda internet dünyasında ki tüm gelişmeleri yakinen takip ediyor, işimizle ilgili eğitimler almaya devam ediyoruz. Hizmete sunduğumuz ilk müşterimizle hala çalışmanın gururunuz yaşıyoruz.

 

Siz de bir ajansla çalışmanın rahatlığını yaşamak istiyorsanız, web projeleriniz kesintisiz ve sıkıntısız çalışsın istiyorsanız, internet aramalarında üst sıralarda olmak, firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak istiyorsanız, birçok hizmeti ayrı ayrı adreslerden değil tek bir adreste almak istiyorsanız, ödeyeceğiniz paranın tam karşılığını almak istiyorsanız, kayıt dışı ekonomiyi önlemek istiyorsanız ve ucuz hizmet alıp mağdur olmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz…

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ