31 Ara

Google Adwords Nedir?

indir

Güncel ticaret hayatında her firma reklama ihtiyaç duyar. Bunlar el ilanı, broşür, bez afiş, kataloğ vb. çalışmalar olabilir. Ancak bütün bu reklamlar belirli bir lokasyonda sınırlı bir kitleye hitap etmektedir. Günümüz teknolojisine en uygun reklam modellerinden bir tanesi de “Google Adwords” internet reklamcılığıdır. Google arama motoru hayatımıza girdiğinden bu yana, artık neredeyse tüm internet kullanıcıları aklına takılan herşeyi Google üzerinden arar ve bulur oldu. Bunu dikkate alan Google yöneticileri, arama motoru olarak ücretsiz hizmet sunmak amacı ile çıkmış oldukları yolda, şirketilerin rekabet edebilmesine ve düşük reklam maliyetleri ile daha fazla müşteri edinmesine olanak sağlayan Adwords reklamlarını hizmete sundular…

Peki Google Adwords Nedir?

Google AdWords bütçenize göre yüksek ölçüde hedeflenmiş tıklama-başı-maliyet  reklam satın almanızın hızlı ve basit bir yoludur. AdWords reklamları Google yanında AOL, EarthLink, HowStuffWorks, & Blogger dahil olmak üzere sürekli büyümekte olan Google Ağımızda yer alan arama ve içerik sitelerinde de gösterilir. Google üzerinde yapılan aramaların yanında Google Ağımızdaki sayfa ziyaretleriyle, Google AdWords reklamlarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar.

Bir Google AdWords reklamı yarattığınızda, reklamınızın hangi anahtar kelimeler için yapılan aramalarda görüntüleneceğini belirler ve tıklama maliyetlerinizi reklamlarınızın görüntülenmesini istediğiniz anahtar kelimelere göre kendiniz seçebilirsiniz. Yalnız, birileri reklamınız üzerinde tıklama yaptığı zaman ödeme yaparsınız. Hatta paranızı daha çok korumak için AdWords İndirimcimiz sonuç sayfaları üzerinde reklamınızın sırasını korumak üzere gereken en düşük ücreti ödemeniz için gerçek CPC’yi otomatik olarak aşağı çekmektedir.

Aylık olarak ödemeniz gereken bir minimum yoktur – etkinleştirme ücreti bir defaya mahsus 7 TL’dir.Reklamlarınız faturalama bilgisini göndermenizden hemen sonraki dakikalar içinde çalışmaya başlar. Reklamlarınızın performansını çevrimiçi hesap Kontrol Merkezi’nizdeki raporları kullanarak kolayca izleyebilirsiniz.

Google AdWords hakkında daha çok bilgi almak ve reklamlarınızı daha etkili bir yönetim ile düşük maliyetlerle yayınlamak isterseniz, size Adwords Reklam Yönetim hizmeti sunabiliriz. Bizimle İrtibata Geçiniz.